Čítačka 8CD 2.0 COMPACT je vhodná pre moduly tlačidlových tabiel GARANT a KARAT z produkcie Tesla Stropkov a.s. Čoraz väčší dôraz na bezpečnosť prístupových systémov a ochranu pred kopírovaním prístupových čipov si vyžaduje kvalitné riešenie aj pre domáce dorozumievacie systémy.

Malé rozmery čítačky 8CD 2.0 COMPACT umožňujú jej integráciu priamo do modulu tlačidlového tabla. Anténa čítačky je vyladená tak, aby čítanie nebolo rušené kovovým rámom modulu tlačidlového tabla a zachovala sa kvalita čítania zo vzdialenosti cca 1 cm.

modul KARAT s DESFire čítačkou 8CD 2.0 COMPACT

Čítačka má výstup RS232, má širokú škálu konfigurovateľných parametrov a čítacieho protokolu Wiegand (34 alebo 58 bit). Vlastnosti môžete prekonfigurovať aj cez konfiguračnú kartu bez potreby akejkoľvek manipulácie s čítačkou. Čítačka spolupracuje s operačnými jednotkami UNI SIEŤ-F a iKURA.

Modul s integrovanou DESFire čítačkou môže byť osadený ako súčasť tlačidlového tabla, alebo aj samostatne t.j. len ako čítačka a doplnený o montážny rám, krabicu, prípadne striešku.

modul GARANT s DESFire čítačkou 8CD 2.0 COPMACT

Estetika vstupných dverí

Čítačka osadená ako súčasť tabla prispieva k zachovaniu estetiky vstupných dverí. Modul s integrovanou DESFire čítačkou je vhodným riešením pri výmene systému a prechode na DESFire technológiu, ak ste mali predtým v tlačidlovom table modul so 125 kHz čítačkou. Je to dobré riešenie aj v prípade, že nechcete inštalovať samostatnú čítačku na ráme dverí alebo fasáde, prípadne takáto montáž nie je vhodná z priestorových alebo konštrukčných dôvodov.

Potrebujete čítačku RFID zabudovanú vo vašom vlastnom zariadení?

Čítačka sa predáva aj ako samostatný modul DPS (doska plošných spojov) a pri zakúpení tejto verzie je len na zákazníkovi ako a kde ju osadí a využije vlastnosti DESFire technológie. 8CD 2.0 COMPACT je skutočne malý modul (40.9 x 39.0 mm), ktorý môžete vďaka montážnym otvorom jednoducho umiestniť do vlastného krytu alebo zariadenia a jeho široký
rozsah napätia (8-30 VDC alebo samostatný 5 VDC vstup) vyhovuje veľkej škále systémov.

8CD 2.0 COMPACT

V prípade, že nie je použitý kryt s IP ochranou, odporúčame využívať modul DPS v interiéri alebo v exteriéri tak, aby bol chránený pred priamym vplyvom počasia. Modul môže byť inštalovaný v systémoch pre elektronické ovládanie dverí, výťahov, rámp, v rôznych priemyselných aplikáciách a inteligentných riešeniach, kde je potrebné zachovať vysokú dátovú bezpečnosť a zabrániť možnosti používania neoprávnených kópií elektronických čipov a kariet.

Pozrieť výrobky