BBIQ Vás vyzve k zálohe (archivácii) databázy vždy pri zatvorení programu. Dôvodom k tejto automatickej funkcii sú časté problémy s obnovou databáz v prípade poškodenia celého PC alebo notebooku. Bez zálohy nie je možné obnoviť kompletné dáta. Vyhnete sa tomu jednoducho, pravidelnou zálohou databáz, ktoré spravujete.

Pravidelne zálohujte

  • vykonávajte pravidelnú archiváciu databáz, je to veľmi dôležité!
  • archivované databázy ukladajte aj na inom zariadení (iné PC, notebook, USB kľúč), v prípade poškodenia Vášho zariadenia budete môcť jednoducho pokračovať v práci a nestratíte vzácne dáta.
  • používajte najnovšiu dostupnú verziu programu BBIQ.

Program BBIQ je plne funkčný aj so všetkými verziami Windows vrátane najnovšej Windows 11. Udržujte svoj operačný systém aktuálny .


Kolízia BBIQ a Windows vyriešená

Posledná kolízia OS Windows a BBIQ sa objavila ešte v roku 2019, tá však bola vyriešená dňa 9.1.2019 spoločnosťou Microsoft, ktorá vydala novú bezpečnostnú aktualizáciu pre operačné systémy W10, W8.1 a W7, táto aktualizácia však spôsobila globálne problémy. Postihuje sieťové a databázové systémy, vrátane BBIQ. Po tejto aktualizácii nie je možné pracovať s programom BBIQ akejkoľvek verzie. Spoločnosť Microsoft už prisľúbila opravnú aktualizáciu. Problém pri spustení BBIQ je vyriešený aktualizáciou Windows zo dňa 12.2.2019. Je potrebné spustiť aktualizáciu Windows zo dňa 12.2.2019 a nechať nainštalovať posledný Windows Update. Program BBIQ sa bude opäť spúšťať štandardne.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte