Zvýšte bezpečnosť a komfort pre užívateľov s DESFire čítačkou 8CD 2.0 SLIM PIN

Nielenže zachováva vysokú bezpečnosť s technológiou DESFire, navyše ponúka adresné PIN kódy, ktoré prinášajú nové možnosti prístupového systému a komfort pre užívateľov. Pozrite sa s nami na novú čítačku 8 CD 2.0 SLIM PIN s klávesnicou.

Každý kód je adresný, podobne ako prívesok

PIN kód je možné kedykoľvek vymazať, zablokovať alebo zmeniť. Systémovo sa správa ako bezkontaktný prívesok a každé jeho použitie je zapísané v udalostiach systému s presným časom a dátumom. Pre PIN kód je teda možné využiť všetky nastavenia identifikátora v BBIQ. V prípade on-line prevádzky systému sa dá operatívne doplniť nový PIN pre návštevu, či blokovať „prezradený“ alebo zneužívaný PIN.

Vhodná do vonkajšieho prostredia

Čítačka s klávesnicou si zachováva elegantný úzky dizajn SLIM a vysokú kvalitu v podobe spoľahlivej prevádzky aj na miestach s veľkou frekvenciou používania a rizikom poškodenia vandalmi. Kapacitná podsvetlená klávesnica je bez pohyblivých častí, chránená pred vlhkosťou a námrazou (IP67). Odolá nárazovej energii 9 Joulov = úder 5kg kladivom z výšky 20cm (IK-09). Čítačka je vyrobená zo samozhášavého plastu.

  • rôzne konfigurácie a úrovne užívateľských oprávnení
  • pri obojsmernej kontrole dverí (vstup a výstup) je možnosť definovať pre každý byt unikátny návštevný PIN kód (virtuálny bezkontaktný prívesok), ktorý návšteva použije pri odchode alebo ak je aj výťah kontrolovaný, použije PIN pre ovládanie výťahu
  • časové obmedzenie funkčnosti PIN kódu pri prevádzke v administratívnych budovách
  • možnosť definovať PIN pre záchranné zložky a v prípade núdze ich informovať o tejto možnosti vstupu
  • riešenie pre opatrovateľské služby a návštevy imobilných ľudí, pre správcov rôznych budov a prevádzok, penziónov, hotelov a pod.
  • spolupracuje s OPJ UNISIEŤ verzia F a BBIQ od verzie 3.167
  • nízka spotreba, výstup RS232, nastaviteľné podsvetlenie, LED, tamper, bzučiak
  • podporuje DESFire EV1/EV2, Mifare (Classic, Ultralight, Plus)

Stiahnuť návod: 8CD 2.0 SLIM PIN – inštalačný návod