logo rys logo rys
  
ÚVOD  |  VÝROBKY  |  PODPORA  |  CENNÍK  |  KONTAKT  |  PROJEKT 
» ENGLISH nadpis


PRISTUPOVÉ SYSTÉMY S iBUTTON TECHNOLÓGIOU
dotoperačné jednotky a UNISIEŤ
dotoperačné jednotky a Modul DEK
dotprogramovacie nástroje
dotiButtony a prívesky
dotdotykové plochy a chráničkyOPERAČNÉ JENDOTKY DEK SIEŤ BOLI NAHRADENÉ NOVÝMI OPJ UNISIEŤ
Univerzálne operačno-pamäťové jednotky UNISIEŤ s podporou oboch technológií RFID aj iButton nahrádzajú doterajšie OPJ DEKSIEŤ a BES.

Z pôvodných operačných jednotiek DEK SIEŤ zostala v ponuke len OPJ DS-01/4relé, vhodná pre kontrolu výťahovu.
dek systém
Operačno-pamäťové jednotky DEK SIEŤ - 3.generácia

Operačno-pamäťové jednotky DEK SIEŤ sú sieťové zariadenia s možnosťami rôzneho typu pripojenia (RS485, RS232, ethernet) a rôzneho ovládania dverí (obojsmerná kontrola, jednosmerná voliteľná alebo nezávislá kontrola dvoch relé). Jednotky obsahujú elektroniku, riadiaci procesor, EEPROM pamäť na 900 alebo 3000 užívateľov s kapacitou záznamu do 1800 udalostí pri off-line prevádzke a obvody pre ovládanie sekundárnych zariadení ako sú napr. elektromagnetické zámky, zvuková signalizácia apod. Všetky jednotky môžu pracovať off-line bez pripojenia k PC využívajúc vnútornú pamäť jednotky na ukladanie dát. Pri on-line pripojení k PC prostredníctvom vhodného zariadenia sú data ukladané priamo do PC. Na programovanie sa využíva software BBIQ.
opj DS-01/4RELE
Operačno-pamäťová jednotka sieťová, jednosmerná nezávislá kontrola 4 relé (cez 4 samostatné dotykové plochy), vhodné pre výťahy.
opj DS-01/485-ZPK-PPM
Operačno-pamäťová jednotka RS485, sieťová, obojsmerná kontrola dverí (vstup/výstup), časová kontrola dverí ČSD, ZPK, PPM.
Nahradená novou OPJ UNISIEŤ
Cena sa nemení.
opj DS-01/232
Operačno-pamäťová jednotka RS485 pre priame pripojenie k PC cez RS232 kábel, sieťová (len 1 OPJ v sieti), časová kontrola dverí ČSD, ZPK.
Nahradená novou OPJ UNISIEŤ
Cena sa nemení.
opj DS-01/FLASH
Operačno-pamäťová jednotka s rozšíreným pamäťovým modulom pre 40.000 udalostí, sieťová, obojsmerná kontrola dverí, ČSD, ZPK, PPM.
Nahradená novou OPJ UNISIEŤ
Cena sa nemení.
opj DS-01/ETH
Operačno-pamäťová jednotka pre Ethernetové pripojenie, RJ45 zásuvka, obojsmerná kontrola dverí (vstup/výstup), ČSD.
Nahradená novou OPJ UNISIEŤ
Cena sa nemení.
opj DS-01/ETH-DUO
Operačno-pamäťová jednotka ethernetová, jednosmerná nezávislá kontrola dvoch dverí (cez 2 samostatné dotykové plochy), fixné hardwarové nastavenie ovládania.

Nahradená novou OPJ UNISIEŤ
Cena sa nemení.
opj DS-01/DUO
Operačno-pamäťová jednotka sieťová, jednosmerná nezávislá kontrola 2 dverí/cez 2 samostatné dotykové plochy, fixné hardwar. nastavenie ovládania.
Nahradená novou OPJ UNISIEŤ
Cena sa nemení.
opj DS-01/KLON
Operačno-pamäťová jednotka, sieťová, voliteľná kontrola 2 relé cez jednu dotykovú plochu, voľba ovládania relé vo vlastnostiach identifikátora.
Nahradená novou OPJ UNISIEŤ
Cena sa nemení.
opj DS-01/DISPLAY
Sieťová operačno-pamäťová jednotka v nerezovom kryte s dotykovou plochou a displejom pre zobrazenie ID čísla DEK kľúča, prípadne iných údajov.
Už nie je v predaji.
Náhradu pripravujeme.


RYS, Martinčekova 3, 821 09 Bratislava 2, Slovenská republika
tel: 02-53412923, fax: 02-5341 7096, email: rys@rys.sk