logo rys logo rys
  
ÚVOD  |  VÝROBKY  |  PODPORA  |  CENNÍK  |  KONTAKT  |  PROJEKT 
» ENGLISH nadpis


PRISTUPOVÝ SYSTÉM BES
S RFID TECHNOLÓGIOU

dotoperačné jednotky a UNISIEŤ
dotprogramovacie nástroje
dotprívesky a karty
dotčítačky a Wiegand kódovače

OPERAČNÉ JENDOTKY BES BOLI NAHRADENÉ NOVÝMI OPJ UNISIEŤ
Univerzálne operačno-pamäťové jednotky UNISIEŤ s podporou oboch technológií RFID aj iButton nahrádzajú doterajšie OPJ DEKSIEŤ a BES.
ddv system
Operačno-pamäťové jednotky BES

Operačno-pamäťové jednotky sú sieťové zariadenia s možnosťami rôzneho typu pripojenia (RS485, ethernet) a rôzneho ovládania dverí (obojsmerná kontrola, jednosmerná voliteľná alebo nezávislá kontrola dvoch relé). Jednotky obsahujú elektroniku, riadiaci procesor, EEPROM pamäť na 900 alebo 3000 užívateľov s kapacitou záznamu do 1800 udalostí a obvody pre ovládanie sekundárnych zariadení ako sú napr. elektromagnetické zámky, zvuková signalizácia apod. Všetky jednotky môžu pracovať off-line bez pripojenia k PC využívajúc vnútornú pamäť jednotky na ukladanie dát. Pri on-line pripojení k PC prostredníctvom vhodného zariadenia sú data ukladané priamo do PC.
opj BES-01/485
Operačno-pamäťová jednotka RS485, sieťová, obojsmerná kontrola dverí (vstup/výstup), časová kontrola dverí ČSD, podpora funckií ZPK a PPM.
Nahradená novou OPJ UNISIEŤ
Cena sa nemení.
opj BES-01/FLASH+PIN
Operačno-pamäťová jednotka s podporou PIN kódu, sieťová, rozšírený pamäťový modul, obojsmerná kontrola dverí, ČSD, ZPK, PPM.
Už nie je v predaji.
Náhradu pripravujeme.
opj BES-01/FLASH
Operačno-pamäťová jednotka s rozšíreným pamäťovým modulom pre 40.000 udalostí, sieťová, obojsmerná kontrola dverí, ČSD, ZPK, PPM.
Nahradená novou OPJ UNISIEŤ
Cena sa nemení.
opj BES-01/ETH
Operačno-pamäťová jednotka pre Ethernetové pripojenie, RJ45 zásuvka, obojsmerná kontrola dverí, ČSD, ZPK, PPM.
Nahradená novou OPJ UNISIEŤ
Cena sa nemení.
opj BES-01/DUO
Operačno-pamäťová jednotka sieťová, jednosmerná nezávislá kontrola 2 dverí/cez 2 čítačky-nemenné nastavenie ovládania,ZPK,PPM.
Nahradená novou OPJ UNISIEŤ
Cena sa nemení.
opj BES-01/KLON
Operačno-pamäťová jednotka, sieťová, voliteľná kontrola 2 relé cez jednu čítačku, voľba ovládania relé vo vlastnostiach identifikátora, ZPK.
Nahradená novou OPJ UNISIEŤ
Cena sa nemení.
opj BES-01/ETH-DUO
Operačno-pamäťová jednotka pre Ethernet pripojenie, RJ45, jednosmerná nezávislá kontrola 2 dverí(cez 2 čítačky), ZPK, PPM.
Nahradená novou OPJ UNISIEŤ
Cena sa nemení.

RYS, Martinčekova 3, 821 09 Bratislava 2, Slovenská republika
tel: 02-53412923, fax: 02-5341 7096, email: rys@rys.sk